neljapäev, 9. juuli 2015

Jane Fonda - kas meik teeb imet?!

Mul oli hea võimalus hiljuti osa võtta koolitusest, kus räägiti ja näidati, kuidas jumestada küpsemas eas daame. Kuna olen meikinud veel vähe vanemas eas naisi, siis pidasin seda heaks võimaluseks saada natuke targemaks. 
Eks ongi ju põhiline küsimus selles, et kuidas ikka neid väikeseid kortsukesi vähem näha oleks. Lisaks sellele hakkab vanuse edenedes kuskil miski joon meie näos gravitatsiooni jõul ikka justkui allapoole suunduma. Niisiis vähem kortse ja "lift it all up"!


Meil on niisiis põhi olemas, mille peale hakkame looma. Muideks, selle märkmepaberi kirjutasin teiselt poolt tihedalt täis.

Koolitusel sain teada mitmeid asju, mis on natukene teistmoodi ja erinev võrreldes noorte neidude jumestusega. Esimene asi, mis peeglist lähemalt vaadates kõige rohkem häirib on kortsukesed eelkõige silma ümbruses. Meigiga muidugi kortse olematuks ei tee, aga me ei pea neid rõhutama. Seega ei tohi kasutada palju puudrit, sest see toob kortsud veelgi nähtavamale. Puudrit võiks lisada jumestuskreemi peale väga õrnalt ehk ainult nn T-tsooni (nina-lõug-otsaesine).
Kõige tähtsam reegel on vananeva näonaha puhul naha niisutamine! Seda nii igapäevaselt, kui ka lisaks veel enne jumestustoodete pealekandmist. See lihtsustab hajutamist ja loob kauni kumava lõpptulemuse.
Kindlasti ei saa unustada kulme ja ripsmeid. Kuna ripsmed on ka ajaga natuke hõrenenud, siis nende tihendamine ripsmetuššiga ainult kaunistab. Pidulikel puhkudel võiks kindlasti lisada ka ühekordseid ripsmetutikuid. Tulemus on loomulik, kuid ilmekas ja ilus. 
Põsepuna toon võiks olla ka kergelt roosakas-virsik. See jätab kauni õhetava tulemuse. Kontuurimisest tumeda puudriga võiks üldse hoiduda. 
Sellised põhitõed panin siis endale hoolega kirja ja lisaks veel muidki asju. Kui sul on mingi konkreetne küsimus, siis võid julgelt minuga ühendust võtta.

"Õpikoda"

Korraldajaks oli seekord Make Up For Ever esindus Eestis (seega ka kõik kasutatud tooted olid nende poolt) ja meile rääkis ja esitles näidismeiki Karolina Taraškevitś, kes on Leedu üks tunnustatumaid jumestuskuntsnikke moe- ja fotomeigis. 
Ja-ja-jaa, modellideks olid Katrin Karisma ja Reet Linna. 
Reet Linna modellina

Lõpptulemus
Oli üks tore ja huvitav päev. Sain uudistada ka igasuguseid uusi jumestustooteid ja natukene isegi oma meigikohvrit täiendada.

Jane Fonda näeb muidugi oma vanuse kohta äärmiselt hea välja ja tuleb tunnistada, et ega meik seda au täielikult endale ei saa võtta, aga...
Väikesed iluvidinad meie kosmeetikakotist aitavad kaotada nii mõnedki aastad ja kaunistavad alati!
Julget katsetamist!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar