neljapäev, 16. juuli 2015

"Kaunite kunstide kool" ehk kuidas minust sai õpetaja!?

Lubasin suure suuga oma Makeup by Hellin FB lehel, et postitan ruttu-ruttu oma blogisse huvitava külaskäigu noortelaagrisse, aga no näed...siin ma siis nüüd olen peaaegu nädalakene hiljaks jäänud. Igatahes võtan ennast kokku ja kõigest siis järgemööda....

Kutsuti mind siis Kehrasse noortelaagrisse tegema meigi töötuba noortele neidudele. Haarasin kaasa meigikohvri, oma armsa 15-aastase tütrekese ja sõitsimegi, GPS põlvede vahel. Mul nimelt pole seda head telefonihoidjat klaasi küljes, mis hädast välja aitab. Arenguruumi seega on. :)
Olin põnevil, sest pole varem oma meigitarkusi suurema auditooriumi ees jaganud. Mida ma räägin, kuidas ma räägin, mida teada tahetakse, kui palju neidusid mind kuulama tuleb? Arutasime veel autos tütrega need asjad üle. Ta oli  mulle väga heaks toeks ja abiliseks!
Kokkuvõttes oli meil väga tore aeg Kehras! Alguses oli kuulamas-vaatamas u 6-7 tüdrukut, kuid aja jooksul rahvast lisandus, niiet isegi mõned meesterahvad jäid huviga kuulama.

Meigihuvilised
Modell Ruth

Minu modelliks oli nõus hakkama kaunis Ruth. Rääkisin tüdrukutele, kuidas teha ilusat loomulikku päevameiki ja sain seda siis kõike Ruthi peal näidata ja seletada. On olemas nii jumestuskreemid, kui ka BB-kreemid, aga seekord proovisime mineraalpuudrit, millest tüdrukud olid vähem kuulnud. Seega oli see ka põnev ja uus. Samuti tegin ülemisele ripsmekaarele tumehalli silmapliiatsiga joone, lisasime liikuvale laule natuke lauvärve, seejärel värvisin ripsmed ja kindlasti ka kulmud. Natuke põsepuna ka. Tutvustasin ja seletasin mis on näo kontuurimine ja kuhu pannakse päikesepuudrit. Huultel kasutasin nii pliiatsit kui ka huuleläiget. Ja valmis ta saigi. Ruth imetles ennast peeglist ja oli tulemusega väga rahul.

Ruth uurib tulemust
Lisaks uurisime, millised on jumestuseks vajalikud töövahendid - pintslid, svammikesed, harjakesed, meigieemaldusvahendid, pintslite puhastusvahend.
Pärast sai igaüks veel ise kohvrist erinevaid huulepulki, ripsmetušše, lauvärve jne vaadata.

Õnnelik modell
Oleksingi õpitoa lõppenuks kuulutanud, kui äkki tuli meelde, et mul oli ju veel üks asjandus kaasas. Nimelt Airbrush aparaat, millega saab jumestuskreemi näole kanda peenelt pihustades. Seega, sain õnnelikuks teha veel paar hakkajamat modelli.
Aitäh teile armsad tüdrukud, kes te minu meigi õpetoast osa võtsite! Teiega oli väga tore! Huvitavaid katsetusi meigimaailmas!
Suur aitäh Kirkele kutsumast ja seda võimalust mulle pakkumast!
Sain ka tänukirja ja šokolaadi! :)
Uute kohtumisteni!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar