laupäev, 17. oktoober 2015

Ilumessi leiud (2015 sügis)

Tere, minu armas lugeja! Kõik ilugurmaanid ei jätnud kindlasti vahele külastust järjekordsele Ilumessile - Ilu sõnum 2015 sügis. Nii ka mina. :) Olen alati läinud sinna kindla sooviga leida kindlat asja ja saada see kätte oluliselt odavamalt. Aus ülestunnistus, ütleme nii.
Ma olen nimelt kohutavalt halb šoppaja. Kui mul ei ole kindlat soovi, siis kujuneb minu ringkäik lihtsalt sihituks kulgemiseks, oskamata midagi tarka välja valida. Tavaliselt on meelest läinud ka kõik vajalikud asjad, millele olen paari viimase kuu jooksul mõelnud. Või hoopis vastupidiselt, ostan kokku omaarust vajaminevaid asju (sest müügimehed olid nii veenvad) ja kodus avastan, et olen kulutanud märkimisväärse summa tegelikult mitte nii vajaminevate asjade peale. Seega, et seda kõike vältida, üritan kohale minna kindla eesmärgiga osta kindel toode või uurida erinevaid pakkumisi kindla tootegrupi kohta.
Seekord olin huvitatud Cinema Secretsi korrektorkreemide paletist. Seda siis lähtudes oma jumestushobist. Tahtsin oma käega katsuda, silmaga näha ja ära proovida. Kahjuks, kahjuks, aga selle brändi tooteid väljas ei olnudki. Kahesõnaga: tühjad pihud. Ma olin tulnud kohale oma kindla eesmärgiga ja äkki seisin jällegi keset suurt ilumessi halli kui potentsiaalselt "kaootiline kulgeja" või müügimeeste "hea saak". Ma lihtsalt pidin nüüd sellega kuidagi hakkama saama. Sobrasin oma mälusopis hoolega, püüdes meelde tuletada, mida mul veel vaja oleks. Nähes enda ees Vestige Verdanti näidislauda, astusin kohe julgelt juurde. Olen nimelt kasutanud nende kuulsat näomaski ja viimaste uudiste järgi oli neil hiljuti turule tulnud uus toode - pinguldav, siluv ja värskendav eliksiir silmaümbrusele (Infinity Eye Serum). Olen nimelt otsustanud, et on aeg hakata hoolt kandma oma silmaümbruse õrna naha eest, mis näitab juba väsimuse ja vanuse märke. Sain katsuda, proovida ja vestelda väga meeldivate esindajatega. Ei, ma ei ostnud seda, kuid panin enda jaoks linnukese kirja, et tulevikus proovin kindlasti ära. Seega jätsin endale teed lahti, et äkki on veel mõni hea alternatiiv selles tootegrupis. No leidsingi ühe. Sain testri ka ja nüüd katsetan hoolega kodus. Vihjeks: leia allpool olevalt pildilt!
Tühjade kätega ma ikkagi ei lahkunud, paar ostu tegin ka. Ühest ei saa ma rääkida, kuna see on mu armsale sõbrannale jõulukingiks ja minu blogi lugedes võib ta saladusele jälile jõuda. Teine ost oli aga niisutav näokreem BioNike sarjast.
Sellise kotikesega saabusin koju
Kotisisu: testrid, reklaamid ja BioNike näokreem

BioNike näokreem ja Thalion silmaümbruskreemi tester

Näokreemi kohta ütlen niipalju, et seda sarja olen näinud müügil apteegis ja olen proovinud ka selle sarja teise kreemi testrit. Sobis hästi. Mulle väga meeldib osta oma näohooldustooteid kas apteegist või loodustoodete poest/letist. Ajan näpuga järge kreemi koostisainetest, sest üldiselt väldin tooteid mille peamine komponent on paraffinum liquidum. Ka apteegis müüakse selliseid tooteid ja seega selekteerin neid hoolega. Kiitvaid sõnu ütlen ka LUMI sarja kohta, mida olen mitu korda ostnud. Kasutan seda kindlasti veel, aga soovisin leida midagi vahelduseks.
Apotheka lehelt siis selline tutvustus BioNike kreemile:
BioNike DEFENCE HYDRA5 OPTHYDRA multiaktiivne niisutav kreem tundlikule nahale
Rikkaliku tekstuuriga naha sisse hästi sulanduv kreem, mis tänu hariliku alangi ekstraktist pärinevatele oligoelementidele niisutab ja suurendab naha loomulikku võimet vett kinni pidada. Koostises on kombineeritud hüaluroonhappe viis aktiivset vormi koos antioksüdantse fütokompleksiga, et niistutada, ergutada, ja tugevdada nahka, kaitsta seda vabade radikaalide kahjuliku mõju eest ja aidata ennetada varajasi vananemismärke. Näonahk tundub koheselt siledam ja pehmem.
Arvan, et sobib talviseks perioodiks hästi! Olen nüüd nädalake kasutanud ja väga rahul. Mainin veel, et eesmärk saada oluliselt odavamalt, õnnestus ka täita. ;)
Kuna juuksed on minu teine mureallikas, siis keskendusin ka nendele toodetele ja sain kaasa mõned testrid proovimiseks Davines sajast. 

Olin väga huvitatud Kevin Murphy sarja hooldustoodetest, sest kui mul viimati juuksuris selle sarja värviga värviti, siis ma ei suutnud ära imestada, kui ilus terve läige mu juustele jäi. Kahjuks neil aga enam testreid alles ei olnud ja pakkusid proovimiseks Davines´i omasid. Praegu ei oska veel kommenteerida, sest pole jõudnud ära testida. Aga....peakski seda täna tegema! :)

Niisiis keskendusin seekord hoopis hooldustoodetele. Suutsin vältida mõttetu träni ostmist ja üritasin kulgeda suhteliselt sihipäraselt. Aga mis saab sellest korrektorkreemide paletist, mida ma tahtsin?! Pole hullu, mul on sellegi jaoks juba lahendus välja mõeldud!

Ilusat sügise jätku ja hooldusteemaga jätkan ka oma järgmises postituses. Tegemist on ühe tootega, mis liigutab ja teeb häält. Püsi lainel! :)


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar