laupäev, 14. november 2015

Oriflame SkinPro näopesuhari

Aega võttis, aga asja sai... Aega võttis nimelt selle pärast, et katsetada oma uue iluvidina tööd ja selleks, et seda tulemust siis teile adekvaatselt edasi anda.
Nimelt soetasin endale juba paar kuud tagasi SkinPro näopesuharja. Ei mäletagi täpselt, kus ma sellest kuulsin või lugesin, aga minu tähelepanu ta igatahes köitis.
Olen ju ikka rõhutanud, et ilus makeup algab hoolitsetud nahast. Oma näonahka turgutan ja poputan siis sellega, et õhtuti eemaldan meigi korralikult nägu vee ja näopesugeeliga pestes, hommikuti värskendan kas mistsellaarveega või mõne loodusliku näoveega. Paar korda nädalas koorin nahka ja teen mõnda head maski. Ja kindlasti ei tohi unustada hommikuti-õhtuti niisutavat näokreemi. Nüüd olen oma arsenali täiendanud ka silmaümbruskreemiga. Ja peaaegu oleksin unustanud  - nädalalõpus peab kindlasti saunamõnusid nautima, see mõjub ka väga hästi minu näonahale.
Aga nüüd siis see näopesuhari. Esialgu mõtlesin selle soetamisega eelkõige oma teismelise tütre peale, kellel on probleemne näonahk ja ühtlasi, et ega see mullegi halba tee. Proovin ära! Näopesuharju pakuvad mitmed firmad ja netipoed. Kõige kallimat hinnaklassi esindab aga Clarisonic. Mina niipalju ei raatsinud kulutada ja ostsin Oriflame´ist täitsa arvestatava ja korraliku toote.

Oriflame´i näopesuhari kaunis pakendis


Kaasas: patareid, kotike, alus
Töötab niisiis patareide pealt, kahel kiirusastmel. Harjaspea on vahetatav ja seda saab ka eraldi Oriflame´ist tellida. Välimuselt kena ja kompaktne ja harjakest saab hoida kenasti vannitoas spetsiaalse aluse peal.

Harjased on väga pehmed

Mida lubab ja reklaamib tootja? Lubab, et SkinPro harjake puhastab nahka õrnalt ja efektiivselt, eemaldades mustuse, meigi ja rasu ka sügavamalt pooridest. Samuti on kooriva efektiga, eemaldades surnud naharakud. Väidetavalt on puhastusefekt 5x parem kui tavalise näopuhastuse puhul (ehk siis käsitsi). Seega on nahk puhastusjärgselt siledam, pehmem ja nahatoon ühtlasem. SkinPro harjakesega näopuhastus valmistab naha ette nahahooldustoodete paremaks imendumiseks.
Kogu protseduur näeb välja nii, et kõigepealt pesen ühe korra näo näopesugeeliga puhtaks, seejärel määrin niiske näo uuesti geeliga kokku, niisutan harjase vee all ja lülitan sisse. Harjake hakkab pöörlema ja õrnalt näo vastu surudes liigatun seda mööda nägu. Üks puhastustsükkel kestab 1 minut ja seejärel lülitub hari automaatselt ise välja. Kõige lõpus loputan näo veega puhtaks.

Oma kogemuste põhjal võin tõesti öelda, et nägu tundub mõnusalt sile peale pesu. Ja olen märganud, et ei tule meeldegi kasutada näokoorjat, sest ei näe otsest vajadust. Ka poorid püsivad puhtamad (olen nimelt hädas nina ja lõuapiirkonda kimbutavate komedoonidega aeg-ajalt). Samas olen kindel, et hari ergutab ka näo vereringet oma masseeriva efektiga.

Kas see on aga "must be" iluvidin? Julgen arvata, et mitte! Asi on nimelt selles, et olen piisavalt laisk ja hari läheb tihti meelest õhtul unise peaga vannitoas toimetades. Sellepärast vist ka läks nii kaua aega, et see postitus teieni tuua, kuna pidin end mitu korda kokku võtma, et regulaarselt harja katsetada. Igatahes on tore, et mul selline lisa iluarsenali on soetatud, aga noh...iganädalase saunanautimise ja -protseduuride vastu harjakest küll ei vahetaks. :) Kasutegur on minu puhul ilmselgelt viimase kasuks.

Ahjaa...ja tütar ei viitsi näopesuharja üldse kasutada.... :D


Sissekanne 09.07.16
Hei! Otsustasin teha väikese lisasissekande. Nimelt olen oma arvamust muutnud! :))
Leian, et pesuhari on täitsa asendamatu, kui vaja korralikult nägu puhastada. Näiteks, kui näos on "tonn" meiki olnud või siis vähemalt nädalas üks kord. Nahk on pärast mõnusalt sile ja pehme. Seega arvan, et siiski "must be" vidin.Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar