pühapäev, 1. mai 2016

Zoeva tooted

Tere, kevad! Kui õues läheb valgemaks ja päikselisemaks, siis tekib ka südamesse kuidagi helge ja lootusrikas tunne. Seda postitustki kirjutan kaunil päiksepaistelisel kevadpüha õhtul akna all, kus rohelus ja lilleõied tuppa piiluvad. Ja kui õues hakkab kõik kasvama ja uueks looma, siis olen minagi mõned uued asjad soetanud ja tahaksin neid teilegi meelsasti tutvustada.


Siin nad siis on - Zoeva pintslid, pliiatsid Graphic Eyes, huulepliiats/värv Lip Crayon, põsepuna palett Coral Spectrum ja lauvärvide palett Naturally Yours. Lisasin teile uudistamiseks lingid, mis on Zoeva ametlikult kodulehelt, aga ka Eestis on oma ametlik edasimüüja täitsa olemas: MUAMUA Studio.

Sellised nad siis paistavad seestpoolt :)
Üldiselt on nii, et kui olen Zoeva brändi kellelegi nimetanud, siis on see veel üsna vähetuntud tavakasutajate seas. Jumestuskunstnikud aga kasutavad Zoeva tooteid juba edukalt.
Olen neid tooteid nüüd saanud ka natuke aega proovida ja katsejäneseks olen olnud kõigepealt muidugi mina ise.
Pintslite kohta on ainult kiidusõnad. 

Kahe väiksema hajutuspintsliga (nr 227 ja nr 228) saab ära teha suurepärase töö - nad on imepehmed ja hajutavad lauvärvi väga kenasti. Pildil olev suurim pintsel (nr 114) on mul kasutusel eelkõige kontuuri/highlighteri täpsemaks kandmiseks. See on selline mõnusalt lapik pintsel, aga ei tekita konkreetset joont. Siis on veel kulmupintsel (nr 322) ja hajutuspintsel ( nr 227V) kreemjate toodete jaoks.

Lauvärvidel ja põsepunadel on imehea pigment. Tekstuur on väga peen, nii et toodet on pintslile vaja vaid väike kogus, et see oma töö hästi ära teeks. Jällegi kiidan! :)

Graphic Eyes oli minu jaoks aga uudistoode. Need pliiatsid on imepehmed - no tõesti väga!! Ja veekindlad! Seega kannad imelihtsalt peale ja mõne minuti pärast juba neid niisama lihtsalt laiali ei aja. Püsivad päeva lõpuni nahal ilma, et laiali oleks sulanud või heledamaks kulunud. Ja must on ikka tõeliselt must - nagu süsi. Pliiatsitest on mul peale musta veel väikese säraefektiga pruun ja hallikas. Kenad värvid! Pliiatsite värvivalik on muidugi kõvasti suurem. Kellel soov, see saab endale osta kohe terve karbi. Olin jõudnud juba hämmastuda nende ainulaadsuses, kui sain teada, et ka teised profikosmeetika firmad toovad oma lettidele peagi samalaadsed tooted. Aga positiivne on see, et hinnavõrdluses jääb Zoeva ikkagi võitjaks. Ja kvaliteet ei vannu sellele sugugi alla.
Crayon huulevärv on ainuke õnnetu, kes hetkel on testimiselt natuke kõrvale jäänud. Võibolla sellepärast, et on nõnda suvine. Tal on ilus roosakas värv, samas on ta kerge ja mõnusalt kreemjas.

Pliiatsid ja huulevärv käe peale tõmmatuna
Zoeva kosmeetika koostisest ei leia ka parabeene ega mineraalõlisid. Värvidel on imepeene pigment. Seega igati kvaliteetsed tooted. Soovitan soojalt!

Järgmine postitus aga juba sellest, kuidas mul läks ilumessil "Ilusõnum" ja seekord enam mitte külastajana, vaid osavõtjana...  ;)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar