reede, 30. september 2016

Strobing - uus trend meigimaailmas.

Vahepeal on olnud tükk tühja maad ja vaikus. Mul lihtsalt polnud mõtteid ja sõnu, mida oleksin tahtnud pikemalt jagada. See-eest olen aga olnud aktiivsem enda fb lehel, positades sinna pilte oma tegemistest. Loodetavasti olete mul (Makeup by Hellin) silma peal hoidnud! ;)
Meigimaailmas on pead tõstmas uus trend - strobing. Mulle meeldib!
Kui siiamaani oli youtube täis videosid kontuurimisest, siis võin öelda, et Kim Kardashian´i stiilis kontuurimine on nüüd esikohta kaotamas. Kes pole ka sellest midagi kuulnud, siis siin on näitlikustamiseks paar pilti.
Hajutamata
Hajutatud 
Kardashian´i "firmameik"

Eesmärk on visuaalselt rõhutada ja isegi muuta näo struktuuri, kandes heledamat värvi ja särapuudrit näo väljaulatuvatele osadele ja tumedamat värvi varjukohtadele. Lisaks sellele tähendab tugev modelleerimine ka mitut kihti meiki, mis lähedalt vaadates on justkui mask. Tugev modelleerimine jäägu siiski lavalaudadele või siis fotole.

Uus trend on strobing. Stobing tähendab eelkõige säratoodete kasutamist näopiirkondadel, kuhu valgus langeb (põsesarnad, ninaselg, kulmuluu, lõug, huuled, lisaks silma sisenurgad), seda justkui võimendades. Tulemus jääb särav, kumav, värske.Sellise tulemuse saad saavutada järgmiselt:

1. Naha niisutamine - kanna näole oma igapäevane niisutav kreem, seerum ja lase sellel imenduda.

2. Ettevalmistus jumestustootele - kanna näole aluskreem e primer. See võiks olla samuti kumava efektiga (radiant, brightening). Rasuse naha puhul ma seda ei soovitaks. Sellisel juhul hoidu sära andvatest aluskreemidest. Kasuta pigem matistavaid.
Aluskreem aitab jumestustoodet ühtlasemalt peale kanda ja parandab selle püsivust.

3. Jumestuspõhi - kreem, puuder. Mida keegi kasutab.  Kui oled valimisega hädas - vaata minu eelmisi postitusi jumestuskreemi valimisest.

4. Strobbing - kanna säratoodet õigetesse kohtadesse. Intensiivsuse tõstmiseks võid alustada kreemjatest säratoodetest ja kinnitada see omakorda särapuudriga. Ole hajutamisega hoolikas, et ei jääks konkreetseid triipe. Rasusema nahaga peaks ettevaatlikum olema. Väldi lõuapiirkonda, mis niigi kipub iseenesest läikima minema ja põsesarnade piirkonnas ei tasu säratoodetega liikuda silmaiirisest arvestades ninale liiga lähedale, sest seal on poorid tavaliselt suuremad ja sära rõhutab neid veelgi.
Väike spikker
5. Silmad, kulmud, huuled - vastavalt oma soovile.


Püüdkem siis sära ja valgust, niikaua kui seda meie põhjamaisesse sügisesse veel jätkub!
Kõike kaunist!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar