reede, 3. märts 2017

Jumestuskreemi pintsel - viimase aja parim leid!

Tahtsin teiega jagada oma viimase aja parimat leidu. Leiuks ei saagi seda ehk lugeda, sest olen tema olemasolust ju tegelikult täiesti teadlik olnud. Ühesõnaga otsustasin oma töös kasutusele võtta uue pintsli, millega jumestuskreemi klientidele näole kanda. Ostsin ära, hakkasin kasutama ja olen väga rahul, et selle kasuks otsustasin.
Olen siin eelnevalt kirjutanud, kuidas valida endale jumestuskreemi. Teen ka väikese kokkuvõtte, millega seda jumestuskreemi (kreemjal, vedelal kujul) endale näkku määrida. Kõige lihtsam variant on kasutada oma näpukesi - alati käepärast! :) Klientide peal eelistan kasutada siiski mingit abivahendit.


Kõige levinumad on lame pintsel ja beautyblender.


Pintslit kasutades, võid väikese koguse panna käeseljale või paletile ning sealt pintliga näole kanda. Beautyblenderit kasutades, kanna jumestuskreem näpuga/aplikaatoriga täppidena näo  erinevatesse piirkondadesse ja hajuta beautyblenderiga tupsutades mööda nägu ühtlaselt laiali. Mina olen kasutanud kahte vahendit koos. Kõigepealt pintseldan kreemi näole hajutatult laiali ja seejärel tupsutan niisutatud beautyblenderiga veel üle, et tulemus võimalikult ühtlane jääks.

Siis on olemas veel selline pikemate karvakestega duo fiber pintsel, mis ringjate liigutustega näole kandes peaks jätma ühtlase ja õhukese kihi.


Minu pintsel ennast eriti heast küljest ei näidanud ja meie koostöö ei sobinud eriti. Võibolla sellepärast, et harjased ei ole eriti tihedad.

Nüüd siis see "tegija" pintsel! See on samuti duo fiber tüüpi, kuid tihe. Jumestuskreemi saab ideaalselt õhukese kihina hajutada. Ei mingeid triipe! Töötada tuleb ringjate liigutustega. Näo peal tundub ta mõnusalt pehme. Mitu head omadust ühes pintslis! Selliseid tihedaid pintsleid on erinevatel firmadel erinevates suurustes igasuguseid, kuid mina otsustasin Zoeva kasuks. Hea kvaliteedi ja hinna suhe. Vaata tutvustust siit! Kõigist võimalikest valisin just sellise variandi. Tundus nii suuruse kui ka kuju poolest mulle kõige käepärasem ja ma ei pidanud oma valikus pettuma!Ahjaa - ja ärge unustage oma pintsleid pärast kasutamist ka puhastamast. Kreemjate toodetega määrdunud pintslid on bakteritele eriti heaks söödaks.
Olge tublid, mõnusat katsetamist ja kohtume jälle - kui mitte siin blogis, siis äkki juba minu meigitoolis. :)
Vaata ka fb - Makeup by Hellin
Instagram - @hellinhellik

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar